top of page

פוסטים מומלצים

מה לעשות ליד כפר הנופש דה-איימהוף בהולנד

עודכן: 2 בספט׳ 2023


הרשימה עשויה להכיל קישורים לתוכנית שותפים. הזמנה דרך קישורים אלה אינה משפיעה על המחיר עבורכםן אך מתגמלת אותי בסכום סמלי שעוזר לי להמשיך את פעילות הבלוג. אני מודה לכםן על כל הזמנה דרך קישורים אלה.


כפר נופש הוא יעד פופולרי בקרב מטיילים ישראלים בהולנד ולא בכדי. השהות בכפר הנופש היא נוחה ומתאימה מאוד לטיול כוכב בעיקר עם ילדים. לכפרי נופש יתרונות רבים כמו המיקום שלהם באזורי טבע, מרחבי הפעילות בכפר ופיתרון נוח לבילוי עם ילדים לאחר יום עמוס באטרקציות או לחלופין ביום גשום.


אחד מכפרי הנופש הפופולריים הוא דה-איימהוף. זהו כפר נופש ששייך לרשת סנטר-פארקס ונמצא בצפון-מזרח הולנד. אם אתםן עדיין מתלבטיםות לגבי כפר הנופש המתאים לכםן, מדריך כפרי הנופש שלי יעזור בקבלת החלטה. במדריך רשימת כפרי הנופש הפופולריים לפי אזורים, מה סגנון הבתים בכפר, מה מיוחד בו, אילו מתקנים יש בו ועוד. תוכלו למצוא אותו כאן. טיפים לתכנון טיול כוכב בהולנד תמצאו כאן.


הרשימה הזאת מיועדת לכל מי שמתכנן לשהות בכפר הנופש דה-איימהוף, בכפרי נופש או מלונות אחרים בסביבה, למי שמתכנן טיול כוכב בהולנד ורוצה לגלות את המקומות היותר והפחות מתויירים בצפון-מזרח הולנד.


הרשימה מכילה גם מקומות מוכרים לתיירים אבל גם מקומות פחות מוכרים וגם מקומות שמתאימים לבילוי ביום גשום במהלך הטיול שלכם בהולנד.


אזור צפון-מזרח הולנד

אזור יפיפה המאופיין בפני שטח מיוחדים. תוכלו להנות כאן מטיולים בטבע, אגמים, יערות ואחו שהתפתחו כאן לאורך אלפי שנים במקביל לנהר האייסל החורץ את פני השטח. לאורך הנהר התפתחו ערים ועיירות שחלקן השתייכו בעבר לברית ערי ההאנזה. ימי הביניים היתה תקופת השגשוג של רבות מערים אלה וחותמן ניכר בהן עד היום; ערים עתיקות עם שערים עתיקים, סמטאות נסתרות, שרידי חומה וברבות מהן גם שרידי קהילות יהודיות.


כפר הנופש דה איימהוף נמצא בשטח המכונה פולדר. זהו אזור שהיה פעם ים ויובש כדי ליצור אזורי מגורים וחקלאות. ייבוש הים הביא עמו שינויים מרחיקי לכת בפני השטח, בנוף ובמבנה האורבני של האזור. כך נוצרו ערים חדשות כמו אלמיירה וכפרים הועברו ממקום למקום. כל אלה מייחדים את האזור ומקנים לו רובד נוסף.מקומות ונופים שונים בהולנד


ערים ואטרקציות ליד כפר הנופש

סקירת הערים והאטרקציות תעשה במעגלים – מהקרוב ביותר אל כפר הנופש אל הרחוק ממנו. כך תוכלו לבחור באטרקציה המתאימה לכםן לפי המרחק שלה וזמן הנסיעה אליה מכפר הנופש.


ליד כל עיר/אטרקציה ינתנו הסימונים המתאימים:


מתאים לילדים 👨‍👨‍👧‍👧

טיול בטבע 🥾

לא מתוייר 🧭

מתאים ליום גשום 🌦️

לחובבי ארכיטקטורה 🏙️

מונגש 👩‍🦽ערים ואטרקציות עד חצי שעת נסיעה מכפר הנופש


ערים עד חצי שעת נסיעה מכפר הנופש

כפר הדייגים ספאקנבורח 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽

Spakenburg

כפר דייגים אותנטי על גדות אגם אמר. כיום עוסקים רבים מתושבי הכפר בעיבוד וסחר בדגים אך לא בדייג. המרכז העתיק הסובב את הנמל בו ניתן לראות סירות דייג עתיקות יפיפיות. ספאקנבורח הוא אחד המקומות הבודדים בהולנד בו עדיין ניתן לראות נשים מבוגרות לובשות את בגדי הכפר המסורתיים, בעיקר בימי ראשון ובאירועים. הכפר הוא דתי ובימי ראשון כל החנויות והמסעדות בו סגורות ולכן לא כדאי לבקר שם בימי ראשון. בימי שבת יש בכפר שוק.


ביולי ובאוגוסט (שני ימי רביעי האחרונים של יולי והראשונים של אוגוסט) הכפר לובש חג הופך לכפר פתוח. מומלץ לבקר בימים אלה אך כדאי להגיע יחסית מוקדם לפני העומס.


אמרספורט 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽🌦️

Amersfoort

עיר מימי הביניים מיוחדת בעלת אופי אינטימי אך מציעה גם מגוון רחב של חנויות, בתי קפה ומסעדות ופעילויות לכל המשפחה. במרכז העתיק שער עיר ייחודי במינו, בתי חומה, תעלות ומוזיאונים יפים. בעיר נוסעת רכבת תיירים שעוברת בכל המרכז העתיק.


בימי גשם, מומלץ לבקר בבית מונדריאן ובמוזיאון העיר.

תוכלו לקרוא על העיר ועל מסלול טיול מומלץ בה כאן.


נארדן 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽🌦️

Naarden

עיר מבצר קטנה, יפה ומזמינה. בימי הביניים נבנו מסביב לעיר ביצורים בצורת כוכב ומאז תוחזקו ושימשו להגנת העיר. נארדן היא אחת מערי המבצר בהולנד עם ביצורים מושלמים וככזאת ייחודית במינה. כדאי לבקר בעיר, לטייל על הביצורים ולהתרשם מהם. הביצורים אינם מונגשים.


על העיר, הביצורים וכל מה שיש לעשות בה תקראו כאן.
אטרקציות עד חצי שעת נסיעה מכפר הנופש

מוזיאון חיל האוויר 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽🌦️

במוזיאון למעלה ממאה מטוסים, טיסת D4 ואטרקציות שונות לגדולים ולצעירים. ישנה אפשרות להזמין טיסה בחלק מהמטוסים במוזיאון. המוזיאון ברובו מונגש אם כי לחלק מהמטוסים אין גישה לבעלי כסאות גלגלים.


טירת מאודן 👨‍👨‍👧‍👧 🧭🌦️

טירה מהמאה ה 13 אחת המוכרות והפופולריות בהולנד כמו גם אחת היפות בהולנד. לילדים יש משחק גילוי, מופע בזים ופעילויות שונות.


מתחם פעילויות לילדים 👨‍👨‍👧‍👧 🧭🌦️

מכוניות מרוץ, חדרי בריחה, מציאות וירטואלית, לייזר, רולר דיסקו ועוד.

סגור בימי שני ושלישי. מתאים לילדים מגיל 8 ומעלה. מומלץ להזמין מקום מראש.


אגם ופארק שעשועים בטבע 👨‍👨‍👧‍👧 🧭

Crescentpark

במקום גן שעשועים עם סירת פירטים, מגלשות, חוף רחצה ועוד. הכניסה חופשית.

יש לחנות ברחוב Drielandendreef.


פארק טיפוס 👨‍👨‍👧‍👧 🧭🌦️

ארבעה מסלולים, חלקם בגובה של 16 מטרים, מסלול כבלים מהיר ועוד.

מתאים לילדים מעל גובה 1.20 מטר.


גן משחקים לילדים צעירים 👨‍👨‍👧‍👧 🧭

Natuurspeelterrein Watertorenweg

הגן על טהרת הטבע מציע פעילויות פשוטות כמו משחקי מים, שיווי משקל על גזעי עצים ועוד.

כתובת: watertorenstraat 1 harderwijk

כניסה חופשית.


טיול ביער ומגדל תצפית 👨‍👨‍👧‍👧 🧭🥾

בפארק האחוזה תוכלו לצאת לטיולים רגליים וגם לטפס על מגדל ביער. לאחר טיפוס של 235 מדרגות תתגלה לכם תצפית יפה על היער. המגדל פתוח כל יום בשעות 17.00-09.00 ומחיר הכניסה 4 יורו. כרטיסים ניתן לקנות בבית הקפה בשמורה Brasserie Schovenhorst.

חניה: Parkeerplaats landgoed Schovenhorst, Nieuwe Prinsenweg 3881, 3881 NC Putten


פארק אטרקציות לקטנטנים 👨‍👨‍👧‍👧 🧭🌦️

המקום אשר נמצא ליד האגם מציע מגוון משחקים ופעילויות לילדים, בפנים ובחוץ.


גן החיות באמרספורט 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽


דולפינריום 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽

יש להזמין כרטיסים באתר.

(לתשומת לבכם: הדולפינריום נחשב לאחד המקומות הלא-ידידותיים לבעלי חיים ובפרט לדולפינים. אינני ממליצה לבקר שם).


מקומות ונופים שונים בהולנד


ערים ואטרקציות עד שעת נסיעה מכפר הנופש


ערים עד שעת נסיעה מכפר הנופש

אלבורח 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽

Elburg

עיר עתיקה שהיתה בעבר כפר דייגים. עיר קטנה שמאפייניה מימי הביניים נשתמרו והיא מציעה בנוסף לנמל יפה וסמטאות גם כמה מוזיאונים, ביניהם מוזיאון בית הכנסת, והרבה בתי קפה, מסעדות וחנויות.


על העיר כולל המלצה למסלול טיול תקראו כאן.


אורק 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽

Urk

פעם כפר דייגים על אי בים הצפוני. כיום כפר דייגים מסורתי המאפשר הצצה אל מה שהיה פעם. בכפר מוזיאון קטן, אנדרטה לזכר קורבנות הים ומגדלור. לא מומלץ לבקר בימי ראשון שכן הכל סגור בכפר.


על הכפר הזה ועוד כפר תקראו כאן.


זוולה 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽

Zwolle

עיר עתיקה שהיתה בעברה עיר האנזה וכיום היא בירת מחוז אובראייסל. עיר תוססת עם שער עיר מרשים, שרידי חומה, מבנים היסטוריים ואפילו מסעדת מישלן. לחובבי ספרים – אל תפספסו את הכנסיה שהפכה לחנות ספרים מדהימה.


על חנות הספרים, שער העיר ועוד תקראו כאן.


אפלדורן 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽🏙️

Apeldoorn

עיר נחמדה הידועה בעיקר בשל קרבתה לארמון הט לו, שמורת הטבע הוחה-פלואה (הפארק עם האופניים הלבנים) ומוזיאון CODA לאומנות בנייר. בעיר מבנים רבים בסגנון אר-דקו.


ארנהם 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽

Arnhem

ארנהם ידועה בעיקר בשל קרבתה לאטרקציות הגדולות – הוחה-פלואה, המוזיאון הפתוח וגן החיות בורחר. לחלקנו היא זכורה בשל הסרט "גשר אחד רחוק מדי" על הקרב שנערך בה במלחמת העולם השניה. כל אלה סיבות מצויינות לבקר גם בעיר עצמה ובעיקר במרכז התוסס שלה.


על העיר, המרכז שנקרא "האי" ועוד המלצות תקראו כאן.


אאודווטר 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽

Oudewater

עיר מימי הביניים שהיתה ידועה בשל בית השקילה שלה אשר קיבל גושפנקה חוקית מהקיסר קארל הגדול לשקילת מכשפות והיה היחידי באירופה שהיה מוסמך לקבוע מיהו מכשף ומיהי מכשפה. כיום משמש בית השקילה כמוזיאון למכשפות.


על העיר ועל צייד המכשפות תלמדו במוזיאון אבל גם בפוסט הזה.


אוטרכט 👨‍👨‍👧‍👧👩‍🦽🌦️🏙️

Utrecht

אוטרכט היא עיר מוכרת, גדולה וחשובה. היא אחת הערים הכי עתיקות בהולנד ואחת היפות בהן. כשמבקרים באוטרכט אין לפספס את התעלות היפות שלה, את הקתדרלה ומגדל הדום המפורסם ואת המוזיאונים השונים בעיר: מוזיאון תיבות הנגינה, מוזיאון מיפי ומוזיאון הרכבות – לילדים. חובבי ארכיטקטורה יהנו לבקר בבית ריטפלד שרודר, בבית הדואר ובתחנת הרכבת.


על העיר תוכלו לקרוא כאן.


ווייספ 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽

Weesp

ווייספ היתה בעבר עיר מבצר עם תפקיד חשוב בהגנה על אמסטרדם. העיר חמודה ונעימה לשיטוט קצר או מעט ארוך יותר אם מחליטים ללכת אל טחנת הרוח היחידה הפעילה עדיין שנמצאת בקצה העיר (פתוחה רק בימי שבת).


על העיר תקראו בפוסט המפורט של הבלוגרית זיוה רענן.


הכפר הנסתר 👨‍👨‍👧‍👧 🧭🥾

הכפר הנסתר הוא מחנה קטן ביער בו הסתתרו בזמן מלחמת העולם השניה עשרות אנשים, רובם יהודים ואנשי מחתרת הולנדיים, בתשע בקתות שנחפרו באדמה.

אנשי הסביבה דאגו למוצרי מזון עבור המסתתרים, מים נשאבו במחנה עצמו. אנשי הסביבה גם סיפקו תרופות ובעת הצורך הביאו למחנה רופא. אם היה מי מאנשי המחנה מחוייב להגיע לבית חולים, הגיע מישהו עם אופנוע משטרתי ולקח על האופנוע את החולה מחופש לאסיר. המחנה התגלה במקרה על ידי שני אנשי משמר אזרחי. בזמן שהם הלכו להזעיק את הצבא הנאצי הצליחו רוב האנשים לברוח. שמונה נתפסו והוצאו להורג במקום. כעת יש שם שלוש בקתות משוחזרות ואנדרטה.

איך להגיע: כותבים בנביגיישן Vierhouten ונוסעים בעקבות השילוט. הכביש הופך לדרך עפר ולבסוף נגמר במתחם חניה קטן. קחו בחשבון שבימים גשומים יש בוץ.


אטרקציות עד שעת נסיעה מכפר הנופש

חוות החיות של טטה ורייזי דגני 👨‍👨‍👧‍👧 🧭

טֶטֶה ורייזי הם זוג ישראלים שחיים בהולנד ומקדישים את זמנם להצלת חיות בית. תוכלו לתאם עמם ביקור בחווה עם פעילויות לילדים הצעירים.

כתובת: Gatherweg 10 8171 LC Vaassen, Netherlands

לתיאום סיור יש ליצור קשר עם טטה דגני בנייד +31614941874 או במייל tete17@gmail.com


מוזיאון הים הדרומי באנקהאוזן 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽🌦️

מוזיאון פתוח המספר על חיי האנשים בכפרי הדייגים בעבר. במקום גם מוזיאון פנימי המציג אוספים שונים כמו אוסף סירות עתיקות, תלבושות מסורתיות ועוד.

מהחניה יש לעלות על המעבורת שתיקח אתכםן אל המוזיאון. כתובת החניה משתנה מעת לעת לכן יש לבדוק באתר המוזיאון את הכתובת. המוזיאון מונגש בחלקו ויש לקבל פרטים בקופה על מסלול מותאם לבעלי כסאות גלגלים.


המוזיאון הפתוח 👨‍👨‍👧‍👧👩‍🦽

המוזיאון המשתרע על שטח של 440 דונם מספר על החיים בהולנד בימים עברו באמצעות מבנים לשימור, חשמלית ישנה שנוסעת ברחבי הפארק, תצוגת מלאכות מסורתיות ועוד.

המקום נגיש לבעלי כסאות גלגלים.


גן החיות בורחר 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽

גן חיות ענק אחד הגדולים והאהובים בהולנד.

המקום נגיש לבעלי כסאות גלגלים גם אם במקומות מסויימים פחות מומלץ. בקופה ניתן לקבל מפה מותאמת כמו גם לשכור כסא גלגלים חשמלי.


פארק האופנייים 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽🏙️

הוחה פלואה, פארק האופניים הלבנים, הפארק בו אפשר לרכב יום שלם ועדיין לא לראות את כולו, הפארק שיש בו נופים שונים ומגוונים מיער, דרך חולות נודדים, אגמים קטנים ועד אחו ירוק.

במרכז הפארק מוזיאון קרולר-מולר עם אוסף יצירות ואן-גוך השני בגודלו בעולם. המוזיאון הוא בעל האוסף השני בגודלו בעולם של יצירותיו של ואן-גוך ויש בו מגוון רב של עבודות קלאסיות כמו גם מודרניות. ילדים יכולים לעקוב אחר מסלול חפש את המטמון ברחבי המוזיאון וגן הפסלים הנהדר.

בפארק גם בית אחוזה בסגנון אר-דקו Jachthuis Sint Hubertus הפתוח לביקורים.


בשמורה הענקית ניתן לשכור אופניים ולצאת למסלולי רכיבה קצרים או ארוכים. אם אתם רוצים מסלול ארוך במיוחד המקיף את כל השמורה, קחו אופניים כבר בכניסה לפארק. אחרת, סעו עם הרכב עד למרכז הפארק ושם התחילו את המסלול. גם שם וגם בכניסה תוכלו לשכור את האופניים הלבנים של הפארק.


טירת דה-האר 👨‍👨‍👧‍👧 🌦️

הטירה הגדולה ביותר בהולנד משנת 1892. במקום עמדה טירה ישנה מהמאה ה 12 ועליה נבנתה הטירה החדשה. אם תבקרו בטירה תשמעו את הקשר שהיה ליורש הטירה הברון אטיין עם משפחת רוטשליד (רמז: ענייני חתונה). עבור הילדים יש במקום מבוך וצר עם איילים. גני הטירה תוכננו בסגנון גני ורסאי.

הטירה אינה מונגשת לבעלי כסאות גלגלים.


פארק דינוזאורים 👨‍👨‍👧‍👧 🧭👩‍🦽

הכל על הדינוזאורים בפארק האטרקציות דינולנד.


בונמי-מוזיאון המחשב ומשחקי מחשב 👨‍👨‍👧‍👧 🧭🌦️👩‍🦽

המוזיאון נגיש לבעלי כסאות גלגלים ברובו.


ווליבי 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽

פארק אטרקציות לא לבעלי לב חלש. הפארק מאפשר תור וירטואלי לבעלי מוגבלויות.


טירת דורוורת' ואחוזת דונו 👨‍👨‍👧‍👧 🧭🥾

מסלול מעגלי ביער של 5 ק"מ המתחיל ונגמר ליד הטירה. יש לחנות בחניון הטירה ומשם להגיע אל תחילת המסלול.

כל הפרטים על המסלול נמצאים כאן.


גן האורכידאות 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽🌦️

פרפרים טרופיים, פרחי אורכידאה יפיפיים, יער טרופי ועוד.

יש להזמין כרטיסים מראש באתר.


יוליאנה טורן 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽

סביב מגדל יוליאנה נבנה פארק האטרקציות יוליאנה-טורן לילדים עד גיל 10. חלק גדול מהפארק והאטרקציות שבו מונגש לבעלי כסאות גלגלים. בעלי מוגבלויות מקבלים הנחה בכניסה לפארק.


פארק הקופים 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽

300 קופים, מתחם חופשי בו תהלכו בין הקופים ועוד הרבה יותר מזה.

יש להזמין כרטיסים באתר.


פארק שעשועים 👨‍👨‍👧‍👧 🧭

בפארק אטרקציות כמו טרמפולינת ענק, אבני בניה גדולות, מיני גולף, אופני מים ועוד כמו גם חיות משק, ציפורים ועוד.


ארמון הט-לו 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽🌦️

אחד הארמונות המפוארים בהולנד. כיום מוזיאון עם גנים בסגנון בארוק. ניתן לבקר בגני הארמון, באורוות כמו גם בארמון עצמו.


רדיו קטווייק 🏙️🧭

אי שם במרכז הולנד באמצע שמורת טבע נבנתה בשנות העשרים של המאה הקודמת תחנת שידור תחילה של טלגרם ובהמשך טלפוניה. התחנה שימשה לקשר עם הקולוניות ההולנדיות ובפרט אינדונזיה ובהמשך איפשרה גם שיחות טלפון. בשנת 1986 נסגרה ומאז משמשת כמוזיאון.


מסלול רגליים יחפות 👨‍👨‍👧‍👧 🧭

מסלול באורך 2 ק"מ. כדאי להביא בגדים להחלפה ורצוי גם מגפי גומי.

במקום גם בית תה, חנות ואפשר להזמין סלסלת פיקניק לדרך.

יש להזמין כרטיסים באתר.


שמורת Grebbeberg 👨‍👨‍👧‍👧🧭🥾

מסלול טיול מעגלי של 4 ק"מ עם תצפית אל נהר הריין התחתון. המסלול מתאים למשפחות עם ילדים.

כל הפרטים כאן.


יער חוויות Belevenissenbos 👨‍👨‍👧‍👧🧭🥾

יער עם מתקני שעשועים מעץ, מים לשחיה (רק לילדיםות שיודעיםות לשחות), סוסי פרא ועוד.


מקומות ונופים שונים בהולנד

ערים ואטרקציות עד שעה וחצי נסיעה מכפר הנופש


ערים עד שעה וחצי נסיעה מכפר הנופש

חיטהורן 👨‍👨‍👧‍👧

Giethoorn

ונציה של צפון הולנד. הכפר הכי מוכר ופופולרי בקרב תיירים.


ניימכן 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽🧭

Nijmegen

העיר הכי עתיקה בהולנד עם עבר היסטורי מרתק והווה של עיר סטודנטיאלית.

על העיר תקראו כאן.

אני עורכת בעיר סיור בשם "נקודות חן בניימכן" וסיור מותאם לילדים "אבירי השולחן העגול בניימכן". פנו אלי לתיאום סיור.


דוונטר 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽🧭

Deventer

אחת הערים היפות בהולנד. העיר נבנתה על גדות נהר האייסל ושיגשה מאוד בימי הביניים כעיר האנזה עשירה. בפוסט שלי אני ממליצה על דרך הגעה ייחודית לעיר ועל המקומות היפים בה כולל מוזיאון הצעצועים וכיכר העיר היפה.


זוטפן 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽🧭

Zutphen

גם זוטפן היתה עיר האנזה בימי הביניים. כיום עיר שקטה ואטרקטיבית.

על העיר תקראו כאן.אטרקציות עד שעה וחצי נסיעה מכפר הנופש

פארק הרפתקאות 👨‍👨‍👧‍👧 👩‍🦽🧭

פארק אטרקציות ומים וגם כפר נופש.

הפארק מאפשר תור וירטואלי לבעלי מוגבלויות.


פארק טיפוס 👨‍👨‍👧‍👧

במקום גם מבוך גדול ומסעדת פנקייקים.

מתאים לילדם מגיל 6.


כפר כורי הכבול 👨‍👨‍👧‍👧 🧭

מוזיאון פתוח המביא את סיפורם של כורי הכבול בהולנד. הכפר פתוח לביקור מאפריל עד אוקטובר.


 

מקומות לינה שאינם כפר נופש בסביבה של דה איימהוף


תרצו להנות מכל היתרונות של המיקום של כפר הנופש דה איימהוף אבל תעדיפו ללון במקום יותר אינטימי ואולי גם יותר מפנק? הנה כמה הצעות למלונות שכולם ממוקמים באזור של כפר הנופש.


מלון Golden Tulip

מלון 4 כוכבים עם בריכה פנימית, סאונה, חמאם טורקי, חניה חופשית ועוד.

לחצו כאן לפרטים והזמנה.מלון Hotel De Roode Schuur

מלון 4 כוכבים במבנה מעניין, עיצוב מודרני, נקי ומפנק, ספא וחניה חופשית.

לחצו כאן לפרטים והזמנה.


בית פרטי בשכונת מגורים בעיר Stadsvilla

בבית 2 חדרי שינה עם מיטה זוגית וכל הנוחות של בית כולל חניה.

לחצו כאן לפרטים והזמנה.


מלון בוטיק בלב אמרספורט Beyoutiefull Boutique Hotel

חדר זוגי עם מיזוג אוויר.

לחצו כאן לפרטים והזמנה.


מלון Berghotel Amersfoort

מלון 4 כוכבים באזור שקט עם חדרי משפחה.

לחצו כאן לפרטים והזמנה.


 

קראתםן ואהבתםן, אשמח לשמוע בתגובות.


נשארתםן עם שאלות? תשאלו ואשמח לענות.


אם כל המידע הזה דווקא מבלבל ותרצו שאעזור לכםן בתכנון טיול - פנו אלי ואשמח לעזור לכם לתכנן טיול מותאם לרצונות ולצרכים שלכםן.

Comments


bottom of page